מחלקות ומרפאות בביה"ח

מרכז שניידר הינו מרכז רפואי שלישוני יחיד מסוגו בישראל ובמזרח התיכון, בית החולים מספק תחת קורת גג אחת את כל שירותי הרפואה המודרנית המורכבים ביותר ומסמל עידן חדש ברפואת הילדים בישראל הודות לקביעת סטנדרטים גבוהים לטיפול רפואי.

במרכז שניידר לרפואת ילדים חרתנו על דגלינו את הסיסמא כי "ילד הוא לא מבוגר קטן". אנו מאמינים כי תהליך החלמתו של הילד אינו תלוי רק בטיפול במחלתו אלא גם בהתייחסות לחלק הבריא שלו.
 
גישה זו מיושמת הלכה למעשה בכל דבר שאנו עושים בשניידר, החל במבנה שתוכנן במיוחד עבור ילדים, דרך יצירת סביבה חמה וידידותית, עידוד מעורבות המשפחה בטיפול, תמיכה במשפחה, קיום פעילויות חברתיות ועד לצוות רב מקצועי הקשוב לצרכיו הרפואיים של הילד כמו גם לצרכיו הפסיכולוגיים והחברתיים.


בשל המחויבות העמוקה של בית החולים לשיפור וקידום רפואת הילדים בישראל, מטפח מרכז שניידר קשרים עם הקהילה, קשרים עם מרפאות ילדים וקשרים חברתיים רבים.

כמו כן, מקיים מרכז שניידר קשרים הדוקים עם בתי חולים לילדים ברחבי העולם תוך חילופי מומחים ומתמחים, קיום כנסים משותפים וביצוע מחקרים רב מרכזיים. פעילות זו מעמידה את בית החולים בחזית המדע הרפואי ומאפשרת ישום טכנולוגיות וטיפולים מהמתקדמים בעולם.

 

קישור למחלקות ומרפאות ביה"ח
https://www.schneider.org.il/?CategoryID=838&ArticleID=2375 

עבור לתוכן העמוד