אירועי הוקרה למתנדבים ולתורמים

מצגת תמונות - טיול מתנדבים לעמק הירדן 13.11.18

מתנדבים ומתנדבות יקרים/ות,
הינכם מוזמנים ליהנות ממצגת של תמונות מהטיול שארגנו עבורכם, המתנדבים, ב- 13/11/18 לעמק הירדן באדיבות המתנדבת, מרתה קירשנבאום. זה הזמן והמקום להודות לרחל מגן, רכזת מערך המתנדבים על ארגון הטיולים במסירות ובסבלנות כה רבה, לאסתר קריסטל על ליווי הטיול ולכם מתנדבים ומתנדבות יקרים/ות על בילוי מהנה. אנו מודים לכל אחד ואחת מכם על השתתפותכם בפעילויות שאנחנו יוזמים למענכם לאורך כל השנה, באהבה ובשמחה רבה.

מצ"ב לינק למצגת התמונות .


אות מתנדב מצטיין של שרותי בריאות כללית 2017 - אשר אמדו

אשר אמדו, מתנדב בעמותת "ילדים שלנו" מזה 26 שנים, קיבל מהנהלת שירותי בריאות כללית מגן מתנדב מצטיין בביה"ח שניידר לשנת 2017, על עזרתו לצוות הסיעודי והמנהלי, בטקס מרגש ומכובד שהתקיים ב- 21.6 במלון קרלטון, ת"א. אשר מתנדב מידי יום שישי, במחלקה האונקולוגית ובמערך החינוכי של מרכז שניידר. ייחודיות פעילותו מתבטאת ביכולתו ליצור עם הילדים הצעירים שיח משמעותי ומחזק אצלם את תחושת הנוחות ושייכות לסביבה ומצליח ליצור קשרים אישיים עם הילדים תוך הרעפת חום וחיבה בדרך יצירתית ובשמחה גדולה. אשר מהווה דוגמא ומופת לאנושיות, רגישות לזולת, לאדם התורם מתוך צניעות ונועם הליכות ובכך משפיע גם על סביבתו. אין ספק שיכולתו להגיע במשך תקופה ארוכה כ"כ עם אנרגיות חיוביות ושמחת חיים ולהביע זאת בדרך כה אנושית, יצירתית ובשפה כה רהוטה עוזרת לילדים ולא פחות להוריהם להתחבר לחיי שגרה וליכולת התמודדות טובה יותר בסיטואציות כה מורכבות וקשות. גאווה גדולה!
פרסי מנהל מרכז שניידר לשנת 2016 הוענק לצוות בית המרקחת

פרסי מנהל מרכז שניידר לשנת 2016 הוענק לצוות בית המרקחת, שהמקצועיות והאכפתיות שלו תורמות מאוד לאיכות הטיפול והשירות בבית החולים. בין המוזמנים לטקס היה גם המתנדב הותיק מאוריציו סגל. פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר לרפואת ילדים: "עובדים רבים במרכז שניידר מבצעים את עבודתם במקצועיות, נאמנות ומסירות רבה, לכן תהליך בחירת העובדים המצטיינים כולל תמיד התלבטות לא פשוטה. אני גאה לחלק הפרסים לעובדים ראויים אלה". ישר כח!
אירוע ההוקרה השנתי למתנדבים ותורמים 15.11.2016

עמותת "ילדים שלנו" קיימה את אירוע ההוקרה השנתי למתנדבים וידידים בסימן 25 שנים להיווסדו של ביה"ח. האירוע התקיים ב- 15/11 בבניין המחקר ע"ש פלסנשטיין במטרה להוקיר ולהודות לכל מתנדבי ותורמי העמותה על פעילותם ההתנדבותית, תרומתם ועשייתם המבורכת למען ילדי שניידר מיום הקמת בית החולים. כ- 500 מתנדבים פועלים במרכז שניידר לרפואת ילדים במסגרת עמותת "ילדים שלנו", מתוכם כ- 130 מתנדבים פועלים ותורמים מזמנם וממרצם למעלה מעשור למען שיפור רווחתם ובריאותם של הילדים המטופלים במרכז שניידר. המתנדבים והתורמים זכו להוקרה על פעילותם מאיריס לנגר, יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", פרופ' יוסי פרס, מנהל מרכז שניידר ומדפנה ברוורמן, נשיאת ארגוני המתנדבים בפ"ת ואשת ראש העיר. הנואמים חיזקו את ידם של המתנדבים והודו להם על פועלם, מסירותם ורצונם להשקיע מזמנם וממרצם ללא קבלת תמורה. הטקס הסתיים בהרצאה של ד"ר דינה אייזן, מומחית ברפואת משפחה ומרצה בנושאי בריאות אופטימית, שלימדה אותנו כיצד להפוך כל יום בחיינו לחוויה מרגשת. יותר ממה שאנחנו אוהבים אנשים על הטוב אשר עשו לנו, אנו אוהבים אותם על הטוב אשר עשינו להם" (לב טולסטוי)אירוע ההוקרה השנתי למתנדבים ותורמים 7.9.2014

אירוע הוקרה למתנדבים התקיים במרכז שניידר לרפואת ילדים, ביוזמת עמותת "ילדים שלנו" הפועלת בבית החולים. האירוע התקיים במטרה להוקיר ולהודות לכל מתנדבי ותורמי העמותה על פעילותם ההתנדבותית, תרומתם ועשייתם המבורכת למען ילדי שניידר מיום הקמת בית החולים. כ- 500 מתנדבים פועלים במרכז שניידר לרפואת ילדים במסגרת עמותת "ילדים שלנו", מתוכם כ- 140 מתנדבים פועלים ותורמים מזמנם וממרצם, למעלה מעשור.

 

באירוע השתתפו איציק ברוורמן, ראש העיר פתח תקווה ורעייתו דפנה ברוורמן, נשיאת ארגוני המתנדבים בפתח תקווה, שחיזקו את ידם של המתנדבים והוד להם על פועלם, פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, וחברי הנהלת בית החולים. המנצח והכנר גד לב ומקהלת "כללית – קול" הופיעו בהתנדבות באירוע.

חברת העמותה ורכזת המתנדבים, רחל מגן, קיבלה את אות ההוקרה לשנת 2014 בעבור אישיותה יוצאת הדופן, יכולותיה להתנדב במשך שנים רבות ועל תמיכתה במתנדבים.

 

 

  

 לי לואיס, המתנדבת בעמותה כעשור, קיבלה את תעודת ההוקרה למתנדב המצטיין של שירותי בריאות כללית לשנת 2014, כפי שקבעה ועדת השיפוט הארצית לבחירת מתנדבים מצטיינים בקופ"ח הכללית. הפרס ניתן לה כמתנדבת ותיקה ובולטת במיוחד בתחומי העשייה ביחס כלפי החולים ובני משפחותיהם ובאישיותה, כפי שבא לידי ביטוי בשנים בהן היא מתנדבת במרכז הסטארלייט של העמותה במרכז שניידר. כולנו בעמותה גאים בך מאוד!

עבור לתוכן העמוד