פרויקטים מיוחדים

  3 מסכי צפייה נתרמו ע"י עמותת "ילדים שלנו" לחדר ניתוח נוירוכירורגיה


לאחרונה עבר חדר הניתוח הנוירוכירורגי שדרוג משמעותי עם הכנסת טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם לטובת המנותח. במסגרת זו הוכנסו גם מערכת ניווט חדשה, המחוברת בזמן אמיתי ל- MRI תוך ניתוחי ולמיקרוסקופ העבודה של המנתח. תמונות ממקורות אלו מוצגות על פני מסכים בחדר וזאת על מנת שבעת ובעונה אחת יוכלו כל המטפלים בחדר לצפות ולהתמקד במקורות המידע השונים. איכות המסכים מאפשרת רזולוציה גבוה לאבחון וצפייה ברקמות שונות כגון הבדלה בין רקמת גידול לרקמת מוח, כלי דם עדינים וכו'.
  תרומת 6 מוניטורים לפגיה


בזכות תרומה שהעמותה ייעדה למחלקת הפגים, המחלקה התחדשה ב- 6 מוניטורים לטובת פרויקט IMD-SOFT, שהחלפתם תאפשר לכלל המוניטורים בפגיה להתממשק לתיק הרפואי ולשלוח את כל המידע ישירות אל תיק המטופל. התהליך חיוני וקריטי מבחינת בטיחות המטופל ויצעיד את המחלקה קדימה באופן משמעותי.
  מחנה לילדים נפגעי כוויות 2016 – "סבבה"


בהתרגשות רבה אנו שמחים לעדכן שאתמול בבוקר יצאו כ- 50 ילדים נפגעי כוויות למחנה "סבבה" בן 4 ימים בכפר גלים בשיתוף עם "CAMP KIMAMA". באמצעות הפעילויות השונות במחנה, ועל ידי מפגש עם ילדים נוספים נפגעי כוויות והקשר שנוצר בין הילדים במהלך השנים, מתאפשר לילדים ללמוד דרכים חדשות להתמודד עם הפצעים ועם הצלקות שלהם, לראות את עצמם באור חדש, לבנות את דימויים העצמי, לעודד התמודדות דרך שיתוף וחשיפה בסביבה בטוחה ותומכת ולרכוש ביטחון עצמי שיקל עליהם בהשתלבותם החברה. עמותת "ילדים שלנו" תומכת בגאווה רבה במחנה מיום היווסדו ומלווה או בכל דרך אפשרית אנו נרגשים לשתף אתכם בתמונות מהיום הראשון של המחנה.
  1/2016 – עמותת "ילדים שלנו" תרמה 2 מכשירי לחץ דם ניידים למחלקות


נעמי בנג'ו בחרה להנציח את בעלה המנוח, בנג'ו יהודה, באמצעות מתן תרומה, שהוקדשה לרכישת 2 מכשירי לחץ דם ניידים לטובת הילדים המטופלים בכלל מחלקות האשפוז במרכז שניידר לרפואת ילדים. המכשירים כוללים מד דופק, מד סטורציה ומד חום, אשר מופעלים בלחיצת כפתור. אנו מודים למשפחת בנג'ו על התרומה הנדיבה לילדים שלנו.
  10/2015 - עמותת "ילדים שלנו" תרמה 22 משאבות עירוי ליחידה לטיפול נמרץ לב במרכז שניידר
  רכישת ערכות בדיקת דם חיוניות לילדים חולי סוכרת

 

עמותת "ילדים שלנו" הינה הרוכשת הבלעדית של ערכות סוכרת חיוניות עבור הילדים המטופלים במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת. הערכות המיוחדות חוסכות מהילדים את הצורך בבדיקות דם חוזרות ונשנות.  מחנה כוויות


העמותה תומכת מדי חודש בטיפול בילדים נפגעי כוויות, וכחלק מהתמיכה מממנת את שהותם של ילדים ממרכז שניידר במחנה ארצי, שמטרתו להפגיש בין ילדים שחוו פגיעות דומות, להפרות ולחזק אחד את השני.

   ג'לולוגים במיון


הג'לולוג הוא פיתוח של דמות הליצן הרפואי, הוא עובד באמצעות שילוב של אומנויות, בהן תיאטרון, תנועה, אמנות פלאסטית, מוזיקה, בובנאות, ליצנות, שירה וסיפור . הפרויקט מאפשר את קידום תהליך הבראתו והעצמת הילד המאושפז ואת התמודדותו עם המציאות אותה חווה ביום יום.

  

עבור לתוכן העמוד