​​​אירוע התרמה "צחוק בריא עוזר להבריא" 3/5/2015

עמותת "ילדים שלנו" ערכה ב– 3 במאי אירוע התרמה למען הילדים המטופלים במרכז שניידר, במוזיאון ת"א לאמנות.

 

חברת העמותה ויו"ר האירוע, יפעת זוארץ, יזמה והובילה את האירוע, זו השנה הרביעית ברציפות, וסחפה אחריה קהל איכותי של אנשי ונשות חברה ועסקים רבים, מהמובילים במשק.

האירוע הופק בתרומה מלאה ע"י איריס שלגי הפקות אירועים לשינוי חברתי, שמלווה אותנו מזה כארבע שנים ברציפות.

האורחים נהנו מקוקטייל קבלת פנים וממופע של הסטנדאפיסטים המובילים: רשף לוי, אורי חזקיה, הצמד צפריר ורועי, רותם אבוהב וישראל קטורזה, בהנחייתה של אופירה אסייג.

בסיומו של המופע, האורחים הוזמנו להשתתף בהגרלה נושאת פרסים יקרי ערך, במטרה לגייס תרומות נוספות למען ילדי שניידר.

עמותת ילדים שלנו הקדישה את התרומות שנאספו באירוע לפרויקטים/תוכניות בהם היא תומכת על בסיס קבוע לאורך השנים, ביניהם: פרויקט "עולם הסטארלייט", מרכז פעילות חוויתי המשרת את כלל ילדי בי"ח, שמטרתו להעצים את הילדים החולים, ערכות בדיקה לחולי סכרת, שאינן כלולות בסל הבריאות, פרויקט "תן חיוך", שמטרתו להפיג מתחים באמצעות מימון של ג'לולוג'ים (ליצן רפואי) במיון ובמרפאות של בי"ח, מימון מטפל בשיאצו לילדים חולי סרטן במחלקה האונקולוגית, טיפול בילדים נפגעי כוויות, פרויקט "חדר המתנות" שמטרתו להעלות חיוך על פני הילדים ולהפיג תחושות של מתח וחרדה ועוד.

תודה לנותני החסות שלנו, אשר הושיטו לנו יד אמיצה ותומכת: חברת קומפיוטר C-DATA, בנק הפועלים, עזרא כדורי ושות' רו"ח יעקב יעקבי ובניו בע"מ, חוצות זהב ואוריאן.

תודה ענקית לכל רוכשי הכרטיסים, התורמים, הספקים והמתנדבים – בלעדיכם, זה לא היה קורה !

מצ"ב לינק לאלבום תמונות מהאירוע - http://tinyurl.com/qy2qx4j

 

 
 
 
עבור לתוכן העמוד