אירוע השקת הספר "זאב" במרכז הסטארלייט של עמותת "ילדים שלנו" בביה"ח שניידר

אירוע השקת הספר "זאב" במרכז הסטארלייט של עמותת "ילדים שלנו" בביה"ח שניידר (הגדל)
בתמונה (משמאל לימין): ורד בונה סופר, דורית אקרלינג, ברוך בינה, איריס לנגר, עופרה ארן, שולי בינה, הילית גלעד ומיה ארלין-סובורג לוי.

ביום רביעי אחה"צ, 11.1.17, השקנו את הוצאת הספר "זאב" בעברית, שנכתב ע"י הסופרת הבלגית, סופי סוורטס קנוסן , באירוע חגיגי ומרגש במרכז הסטארלייט של עמותת "ילדים שלנו". "זאב" מבוסס על סיפור אמיתי, ומיועד בעיקרו לבני נוער שמתמודדים על מחלת הסרטן. מטרתו של הספר לחזק, להעצים ולתת תקווה לילדים חולים באמצעות טכניקות של דמיון מודרך.

אשת שגריר ישראל בדנמרק, שולי בינה , שנחשפה לספר באירוע דיפלומטי, החליטה לתרגם ולהוציא לאור את הספר בעברית (לאור הצלחתו של הספר בבלגיה ובהולנד). התנאי של הסופרת היה, שהתמלוגים שהיא אמורה לקבל מהספר ייתרמו למטרה טובה – שולי בחרה בעמותה שלנו.

האורחים הרבים שנכחו בהשקה, נהנו מקוקטייל חגיגי, ממילותיו החמות של ברוך בינה , שגריר ישראל בדנמרק, מראיון מרגש שערך מר בינה עם הסופרת סופי סוורטס קנוסן בדנמרק , ומדברי ברכה של איריס לנגר , יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", ששיתפה את האורחים בחשיבות של ההתמודדות עם חולי באמצעות דמיון מודרך וכן הודתה על היוזמה והתרומה לילדי שניידר. האירוע נחתם בהרצאה מרתקת של הפסיכולוגית ד"ר אורניה יפה ינאי בנושא "האם אנו יודעים כמה כוחות יש לנו ואיך נגייס אותם?"

כיבדו אותנו בנוכחותן, מיה ארלין-סובורג לוי , עוזרת אישית של שגריר דנמרק בישראל (לענייני תרבות), השגרירה ליאורה הרצל , סמנכ"לית צפון אמריקה במשרד החוץ ועופרה ארן , מנהלת המערך הסוציאלי, מרכז שניידר.

 

ברצוננו להודות מקרב לב לכל מי שלקח חלק בהפקת הספר "זאב" בעברית

בראש ובראשונה, לשולי בינה, על היוזמה לתרגם את הספר לעברית בעזרת תרומתה האדיבה של משפחת בונה סופר וליווי תהליך לידתו של הספר במסירות ואהבה כה רבה, שלצידה כמובן, לאורך כל הדרך, בן זוגה, ברוך בינה , המכהן כשגריר ישראל בדנמרק. תודה מיוחדת שלוחה לפרופ' אלישע ברטוב על תרומת האיורים הקסומים שתרמו לשלמות הספר, לדורית אקרלינג, מקרן הוצאה לאור על הליווי והתמיכה ולד"ר אורניה יפה ינאי על הסכמתה לתרום הרצאה לטובת האירוע.

אנו מלאי תקווה, שהספר ישמש כמקור השראה, העצמה ותקווה לכל הילדים שנאלצים להתמודד עם מחלה קשה.

 

אתם מוזמנים לרכוש את הספר "זאב" בצומת ספרים, בחנויות ספרים פרטיות וישירות מההוצאה לאור: kerendo@012.net.il

 

מצ"ב לינק לראיון שערך ברוך בינה, שגריר ישראל בדנמרק, עם הסופרת סופי סוורטס קנוסן: https://youtu.be/ohUTlZnwj5o

 

מצ"ב לינק לתמונות מהאירוע: https://www.facebook.com/pg/ ou rchildrenfoundation/photos/? tab=album&album_id= 1227317083982283

 

מצ"ב לינק לכתבה מהטלויזיה הקהילתית של רמות חיפה - מגזין לחודש אפריל 2017 - החל מדקה 11:15 עד דקה 20:30 על הערב שנערך לכבוד הוצאת הספר "זאב": https://youtu.be/EO61lz3iSVU

 

 

עבור לתוכן העמוד