"דלתות מסתובבות" - צופית גרנט 1.6.2014

"דלתות מסתובבות" - צופית גרנט  1.6.2014

"דלתות מסתובבות" – צופית גרנט התגייסה למען עמותת "ילדים שלנו" 1.6.14 

ב- 1 ביוני, התכנסו ידידי עמותת "ילדים שלנו" הפועלת למען מרכז שניידר לרפואת ילדים בבית משפחת שנהב, במסגרת תוכנית המפגשים וההרצאות, כדי להאזין להרצאה המרתקת "דלתות מסתובבות" של השחקנית צופית גרנט. את האירוע יזמה והפיקה אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות בעמותה. 

ההכנסות מהאירוע הוקדשו לטובת אחד הפרויקטים החשובים שבהם תומכת עמותת "ילדים שלנו" מידי חודש – רכישת ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת המטופלים במרכז שניידר.  

באירוע כיבדו אותנו בנוכחותם: פרופ' משה פיליפ, מנהל מכון אנדוקרינולוגיה וסוכרת בבי"ח, גב' איריס לנגר, יו"ר מייסדת העמותה,אנשי עסקים ונציגויות ממוסדות בכירים.   

האורחים שהגיעו לביתה של משפחת שנהב, נהנו מכיבוד קל, ממוזיקת רקע ומהרצאה מרתקת ומרגשת של צופית גרנט. כל הערב נערך בתרומה מלאה. 

מגיל צעיר נאלצה צופית גרנט לבחור את דרך ההישרדות שלה, והיא בחרה להיצמד לאנשים הטובים שפגשה ולראות את דרכה באור שהם הציפו. מתוך תחושת כישלון מוחלט הצליחה לצמוח, דרך הנתינה נפרדה מהקורבן המושפע והפכה לאדם משפיע. היא גילתה את "כוחה" של הקהילה, ובעשייה למען האחר היא צומחת בכל יום מחדש. הרצאתה של צופית גרנט עסקה בהתמודדות עם הצלחה וכישלון, ביצור לימונדה מלימון והפיכת המשבר לאג'נדה. 

מצ"ב תמונה מהאירוע באדיבות הצלמת יעל צור: https://www.dropbox.com/sh/w2wbxtyc5xsi898/AAAMrYujy7rhfPdp67FM4ZKCa?n=63040279 

עבור לתוכן העמוד