ערב קוקטייל חגיגי עם מארחים של EatWith – שירלי בן דרור 22.11.2016

ערב קוקטייל חגיגי עם מארחים של EatWith – שירלי בן דרור 22.11.2016 (הגדל)

ביום שלישי בערב, 22 בנובמבר 2016, השיקה עמותת "ילדים שלנו" את העונה השמינית של תכנית מפגשים והרצאות, באירוע קוקטייל חגיגי, קסום ומהנה, שיזמה והפיקה אודליה שיגריס, מרכזת מפגשים והרצאות בעמותה בשיתוף עם המארחת והשפית, שירלי בן דרור.

התורמים הרבים שהגיעו לביתם של שירלי ודני בן דרור ברמה"ש, נהנו מאווירה קסומה ומטעימות שהוכנו והוגשו על ידי חמישה שפים מארחים של EatWith : שירלי בן דרור, רעות ארביב, ארז גולקו, יורם הלן,  שני מורדי, שלומי נבון וג'לאל סאלם, שהגישו לאורחים טעימות ממנות הדגל שלהם, לצד מבחר יינות שנתרמו באדיבות יקב תשבי.

החלק האמנותי כלל מופע מוזיקלי בקטעי נגינה ושירה בידי האמנים הצעירים  שני קצ'לניק ואודי קנבל.

כיבדו אותנו בנוכחותם, פרופ' יוסי פרס, מנהל מרכז שניידר ואיריס לנגר, יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", שברכו והודו על היוזמה והתרומה לילדי שניידר.

האירוע זכה להצלחה רבה בזכות התורמים שכיבדו אותנו בנוכחותם, האווירה הנעימה, האירוח החם, המפגש המיוחד עם השפים ומטעמיהם.

ההכנסות מהאירוע, הוקדשו לטובת רכישה של ערכות בדיקה מיוחדות לילדים המטופלים במכון לסוכרת. מידי חודש, העמותה הרוכשת, של ערכות בדיקה חיוניות עבור הילדים המטופלים במכון לסוכרת, שאינן כלולות בסל הבריאות. הערכות חוסכות מהילדים את הצורך בבדיקות דם חוזרות ונשנות.

תודה רבה מקרב לב לאודליה שיגריס, שמפיקה ומרכזת את המפגשים וההרצאות בעמותה במסירות ובהצלחה כה רבה, לשירלי ודני בן דרור, שפתחו בפנינו את ביתם וליבם, לשפים המוכשרים, לכל התורמים ולכל רוכשי הכרטיסים, על תמיכתכם ועזרתם.

קצרה היריעה מלהכיל את רשימת התורמים המלאה והארוכה לאירוע זה. לכולם שלוחה התודה והברכה. יישר כוח!

 

קרדיט צילום:  אבישי פינקלשטיין

 

מימין לשמאל :

פרופ' יוסף פרס, מנהל מרכז שניידר, המארחת והשפית שירלי בן דרור, איריס לנגר, יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", המארח, דני בן דרור, ואודליה שיגריס, מרכזת הרצאות עמותת "ילדים שלנו"

 

תמונות נוספות מהאירוע ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של עמותת ילדים שלנו.


https://www.facebook.com/ourchildrenfoundation/photos/?tab=album&album_id=1164791940234798
עבור לתוכן העמוד