הסיפור שלנו

סיפורה של ריקי עופרי – מתנדבת מכל הלב - בשנת 2017, הופיעה במשרדי העמותה אישה נעימת הליכות והמון רצון לנתינה והתנדבות בביה"ח והדגישה כי רצונה לעבוד עם ילדים. שיבצנו אותה במרפאות יום, שבהן ילדים באים לביקורת ואינם מאושפזים. זמן ההמתנה ממושך וטבעי הדבר שהם חסרי סבלנות. הנתינה והעשייה של ריקי היא מעל ומעבר למשוער. יכולתה להפעיל עשרות ילדים בו זמנית ולסייע במילה טובה ובחיוך עושה את ההבדל. הפעלתם והעסקתם בחומרי יצירה מעבירה להם את זמן ההמתנה. ריקי היא דוגמא ומופת של התנדבות ברוכה ויעילה לילדי שניידר.


מחנה כוויות סבבה 2019  - זו השנה ה - 11 ברציפות, שהעמותה לוקחת חלק במימון השתתפותם של ילדים שנכוו וטופלו בשניידר במחנה שנתי לילדים נפגעי כוויות, שמתקיים בחופשת הפסח בכפר גלים בשיתוף "קימאמה". באמצעות הפעילויות השונות במחנה, הילדים לומדים דרכים חדשות להתמודד עם הפצעים והצלקות שלהם, לראות את עצמם באור חדש, לבנות את דימויים העצמי, לעודד התמודדות דרך שיתוף וחשיפה בסביבה בטוחה ותומכת ולרכוש חברים חדשים וביטחון עצמי, אשר מקל על השתלבותם בחברה. לפרטים לחצו .


אלין כהן עושה טוב ביום המעשים הטובים - לרגל יום המעשים הטובים, ארחנו בביה"ח את אלין כהן ביחד עם אופטיקנה, coverme ואדידס, שהגיעו אלינו עמוסים במתנות ורוח נתינה. תודה לכם על ביקור מרגש, חם ומפנק. תודה לך אלין היקרה על תשומת הלב שנתת לכל ילד וילדה, על חלוקת מתנות מפנקות, על ההשראה והתקווה שנתת לילדים החולים ובני משפחותיהם. תמשיכו לעשות טוב ולהפיץ אור ואהבה.


בשם עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר אנו מודים לך רעות היקרה על היוזמה, הנתינה, העשייה ההתנדבותית ועל החיבוק החם שילדי שניידר זכו לקבל ממך. לינק לכתבה אודות הביקור: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5481639,00.html#autoplay


הבובה שהעניקה כוח לילדת הדיאליזה


"במקום שבו יש אהבה רבה, תמיד מתחוללים ניסים" תודה מקרב לב לקרן ריאליטי ולדלית ורדי על התרומה הנדיבה למימון הפרויקט, היוזמה והליווי הצמוד והחם בדרך להגשמת החלום - שיפוץ חדר המתנות באמצעות ארגון socialeyes – אין עליכם! בזכותכם, ובזכות כל השותפים שגייסתם לטובת הפרויקט, חדר המתנות של עמותת "ילדים שלנו", שפועל למעלה מ- 25 שנה למען ילדי מרכז שניידר, התחדש בצבעים חמים ונעימים, באור ובשמחה. תודה גדולה שלוחה גם למעצבת הפנים: OSHINKA עיצוב פנים והלבשת חלל, שלקחה חלל קטן והשקיעה בו המון זמן ומחשבה וחוללה את הקסם בהתאמה לצרכי הילדים בסובלנות ואהבה רבה. תודה ל- מירית פיש הום סטיילינג וצביעת רהיטים על החיבורים והליווי המקצועי. תודה לכל הספקים התורמים ואנשי המקצוע שלקחו חלק בפרוייקט: וילונות הנרי, ה.חבושה, המשכפל שלטים בע"מ, ALEA Design Studio ובשמת - מעצבת ,יוצרת ומייצרת. תמשיכו לעשות טוב ולשמח כמה שיותר אנשים שזקוקים לכם. זכינו ! מחכים לראות את הילדים שיגיעו לכאן ויצאו עם מתנה וחיוך גדול על שפתיהם. במסגרת פעילות העמותה לטובת שיפור רווחתם ובריאותם של ילדי מרכז שניידר, העמותה הקימה לפני למעלה מ 25 שנה את פרויקט "חדר המתנות". מטרת הפרויקט, שמשרת את כלל ילדי בי"ח (גיל 0-18), להנעים את זמנם של הילדים במהלך תקופת האשפוז, לרומם את מצב רוחם ולהפחית חרדות. זו הדרך שלנו לחזק ולחמם את ליבם. המתנה תמיד מתקבלת בשמחה ומעלה חיוך רחב. חדר המתנות פועל 365 ימים בשנה וזקוק באופן שוטף למתנות ו/או תרומות כספיות. עזרו לנו למלא את החדר בהמון חיוכים של ילדים שזוכים לקבל את המתנות שלכם! לתרומות ניתן ליצור קשר עם אירית שהרבני, רכזת הפרויקטים, בטלפון: 03-9217880 שלוחה 209 או במייל: Irit@ourchildren.org.il לפרטים נוספים על הפעילות של חדר המתנות כנסו ללינק: http://www.ourchildren.org.il/?CategoryID=184


חברות וחברים יקרות ויקרים, מוזמנים לרכשו את הספר "ילד למה?", שכתבה תמי גור בכישרון רב ולתרום לילדים המטופלים במרכז שניידר. תקנו טוב ותעשו טוב לילדים שלנו. לפרטים נוספים ורכישת הספר מוזמנים לפנות לעמותת "ילדים שלנו" בטל: 03-9217880


מאוריציו סגל מתנדב בבית המרקחת של מרכז שניידר מזה כ- 15 שנה, 3 פעמים בשבוע, במקצועיות ומסירות רבה. הוא אהוד על כל צוות בית המרקחת וגם על הצוותים במחלקות שונות שאיתם הוא בא איתם במגע. השנה מלאו לו 90 והמחלקה ערכה לכבודו מסיבת הפתעה אליה הוזמנו עובדים רבים שדיברו בשבחו. מאוריציו התרגש מאוד וגם אנחנו – יישר כוח והרבה מזל טוב!


סיון בן כוכב מטופלת בשניידר מאז שנולדה. אמה מיכל הפתיעה אותה עם צמידי "הפאזל שלנו" במהלך ביקור בביה"ח. התרגשנו לראות את השמחה שלהן! תודה על הפירגון והצטרפות לפאזל התורמים. באותה הזדמנות ביקשה מיכל להודות לכל הצוות הנפלא במרפאות ובמחלקות שמלווה אותן במסירות לאורך כל השנים. שתהיה שנה טובה ובריאה!


ברכות שלוחות למתנדבת שוש פרבר, מתנדבת של עמותת "ילדים שלנו" במחלקת המיון מספטמבר 1995, על קבלת תעודת הוקרה במסגרת טקס "נבחרי אנשי השנה 2018" של מועדון "ליונס" פתח-תקווה. תודה לך שוש היקרה, על ההתמדה, המסירות והנתינה לילדים שלנו, גאווה גדולה!


מועדון זולו דו"שים גדולים - נתינה זה השטח שלהם - זו השנה החמישית ברציפות, שמרכז שניידר מתמלא ברוכבי אופנועי שטח, לבושים חליפות וציוד רכיבה. רוכבי השטח הללו הם חלק ממערך המתנדבים של עמותת "ילדים שלנו". חברי המועדון עורכים מיזם התרמה לטובת הילדים המטופלים ובסכום שנצבר נרכשו צעצועים ומשחקים בהיקפים גדולים, שמחולקים על ידי חברי המועדון ברחבי המחלקות בתוספת מילה טובה, חיבוק ומילת עידוד. תודה לשלומי המוביל את שיתוף הפעולה, ולכל חברי המועדון על היוזמה, התרומה המבורכת והעשייה ההתנדבותית למען הילדים שלנו!


יוסי לב - המתנדב עם לב זהבמתנדבת מכל הלב - דפנה טנצר אלחנני, עובדת מגדל, מתנדבת בפגייה מזה כשנה. במטרה לעודד ולהוקיר מעורבות חברתית של עובדי החברה, בזכותה של דפנה, העמותה זכתה לקבל תרומה נדיבה מחברת מגדל, באירוע חגיגי ומרגש. תודה למגדל על התרומה המכובדת ולכל המתנדבים, שתורמים מזמנם וממרצם למען הקהילה. תודה מיוחדת שלוחה לדפנה, על תרומה ומסירותה הרבה למחלקת הפגים במרכז שניידר.


קוֹל חָתָן וְקוֹל כַּלָּה - נדיה ובעז המקסימים, תודה מכל הלב על היוזמה והתרומה המדהימה לחדר המתנות, שאורחי חתונתכם תרמו עבור ילדי שניידר. התרגשנו לראותכם עם המתנות החיוכים הרחבים והאהבה שהרעפתם סביבכם. בורכנו להיות מוקפים באנשים טובים לאורך כל הדרך. מאחלים לכם הרבה מזל טוב שמחה ואהבה.


הכוכבים המרגשים שלנו: תלמידי תיכון חקלאי זמר, ימה. תלמידי התיכון התגייסו לטובת פרויקט "יצאת כוכב" והגיעו לעמותה ע"מ להעניק את התרומה ולהציב את הכוכב על שמם בשדרת הכוכבים שלנו.

המעמד היה מרגש במיוחד לאור העובדה, שלאחר תרומה של עשרות כוכבים, זו הפעם הראשונה, שקבוצה נרתמת בפעם השנייה לפרויקט ומקבלת כוכב נוסף על שמה! אנו גאים להגשים הלכה למעשה את חזונם של מייסי מרכז שניידר, ארווינג והלן שניידר ז"ל - להיות גשר לשלום ולקירוב לבבות ולפעול למען שיפור רווחתם של הילדים המטופלים בביה"ח. ישר כח!


אירוע השקת הספר "זאב" במרכז הסטארלייט של עמותת "ילדים שלנו" בביה"ח שניידר

ביום רביעי אחה"צ, 11.1.17, השקנו את הוצאת הספר "זאב" בעברית, שנכתב ע"י הסופרת הבלגית, סופי סוורטס קנוסן, באירוע חגיגי ומרגש במרכז הסטארלייט של עמותת "ילדים שלנו". "זאב" מבוסס על סיפור אמיתי, ומיועד בעיקרו לבני נוער שמתמודדים על מחלת הסרטן. מטרתו של הספר לחזק, להעצים ולתת תקווה לילדים חולים באמצעות טכניקות של דמיון מודרך.

אשת שגריר ישראל בדנמרק, שולי בינה, שנחשפה לספר באירוע דיפלומטי, החליטה לתרגם ולהוציא לאור את הספר בעברית (לאור הצלחתו של הספר בבלגיה ובהולנד). התנאי של הסופרת היה, שהתמלוגים שהיא אמורה לקבל מהספר ייתרמו למטרה טובה – שולי בחרה בעמותה שלנו.

האורחים הרבים שנכחו בהשקה, נהנו מקוקטייל חגיגי, ממילותיו החמות של ברוך בינה, שגריר ישראל בדנמרק, מראיון מרגש שערך מר בינה עם הסופרת סופי סוורטס קנוסן בדנמרק, ומדברי ברכה של איריס לנגר, יו"ר מייסדת עמותת "ילדים שלנו", ששיתפה את האורחים בחשיבות של ההתמודדות עם חולי באמצעות דמיון מודרך וכן הודתה על היוזמה והתרומה לילדי שניידר. האירוע נחתם בהרצאה מרתקת של הפסיכולוגית ד"ר אורניה יפה ינאי בנושא "האם אנו יודעים כמה כוחות יש לנו ואיך נגייס אותם?" כיבדו אותנו בנוכחותן, מיה ארלין-סובורג לוי, עוזרת אישית של שגריר דנמרק בישראל (לענייני תרבות), השגרירה ליאורה הרצל, סמנכ"לית צפון אמריקה במשרד החוץ ועופרה ארן, מנהלת המערך הסוציאלי, מרכז שניידר.

ברצוננו להודות מקרב לב לכל מי שלקח חלק בהפקת הספר "זאב" בעברית בראש ובראשונה, לשולי בינה, על היוזמה לתרגם את הספר לעברית בעזרת תרומתה האדיבה של משפחת בונה סופר וליווי תהליך לידתו של הספר במסירות ואהבה כה רבה, שלצידה כמובן, לאורך כל הדרך, בן זוגה, ברוך בינה, המכהן כשגריר ישראל בדנמרק. תודה מיוחדת שלוחה לפרופ' אלישע ברטוב על תרומת האיורים הקסומים שתרמו לשלמות הספר, לדורית אקרלינג, מקרן הוצאה לאור על הליווי והתמיכה ולד"ר אורניה יפה ינאי על הסכמתה לתרום הרצאה לטובת האירוע. אנו מלאי תקווה, שהספר ישמש כמקור השראה, העצמה ותקווה לכל הילדים שנאלצים להתמודד עם מחלה קשה.

אתם מוזמנים לרכוש את הספר "זאב" בצומת ספרים, בחנויות ספרים פרטיות וישירות מההוצאה לאור: kerendo@012.net.il

מצ"ב לינק לראיון שערך ברוך בינה, שגריר ישראל בדנמרק, עם הסופרת סופי סוורטס קנוסן: https://youtu.be/ohUTlZnwj5o

מצ"ב לינק לתמונות מהאירוע: https://www.facebook.com/pg/ourchildrenfoundation/photos/?tab=album&album_id=1227317083982283

בתמונה (משמאל לימין): ורד בונה סופר, דורית אקרלינג, ברוך בינה, איריס לנגר, עופרה ארן, שולי בינה, הילית גלעד ומיה ארלין-סובורג לוי.


ביום רביעי, הדלקנו את הנר החמישי של חנוכה ביחד עם משפחת חסון, יפה ואלי.
להלן פוסט מרגש שהבת שלהם פרסמה:

לפני 4 שנים אלה אושפזה בשניידר. העליתי פוסט שמועדון הילדים פעיל חלקית עקב מחסור במתנדבים ופירסמתי פרטים כדי שיצרו קשר. לא שיערתי שאותו פוסט יגרום לאמא שלי עם האובר רגשי שלה והלב החלש לעשות מעשה, להתגבר על חסמים אישיים, לעשות חיסונים, לעבור בדיקות מקיפות ולבסוף לבשר לי ״התקבלתי לשניידר, אני מתחילה להתנדב שם״. מאז, פקדה את המקום כל שבוע. זה התחיל בפעילות התנדבותית רגילה אבל עם הזמן גם אבא שלי הפך שותף סמוי. ואם היתה חסרה עגלת מתנות, הוא התנדב לבנות בעצמו אחת חדשה. היא תרמה בפעילות מוצהרת. הוא תמך בה. ותרם בדרכו העקיפה. אבל לא תמיד זה היה ורוד. היו ימים שהיתה חוזרת מרוסקת. עוד ילד שהכירה נפטר, עוד אמא שנשברה לה מול העיניים. אז אבא היה שואל אותה ״נו באמת יפה, למה את צריכה את כל זה???״ והיא היתה עונה לו ש״טוב לי״, היא הרי חוזרת מלאת אנרגיות וכוחות ומכל סיפור כזה רק יותר מחוזקת, יותר משמעותית. יותר תורמת. אבל אבא התעקש, הוא באמת לא הבין ״איך מחוזקת?? תראי אותך שבורה כולך. תעזבי את זה, זה לא בשבילך״ והיא היתה חותמת פעם אחר פעם ״לי זה עושה טוב, אתה לא תבין..״ במרץ האחרון אמא אובחנה בסרטן. היה עליה להישמר ממחלות. כניסה לבית חולים וחשיפה לזיהומים היו בגדר אסון ועל כן נאלצה בהוראת הרופאים שלא לפקוד את מועדון הילדים בשלב זה. זו היתה אחת המכות הקשות עבורה, ההבנה שלא תוכל לתרום את פועלה שם עד להודעה חדשה. והיא נשארה חסרה. כשהיתה נופלת בזמן הטיפולים הייתי אומרת לה ״את חייבת להילחם אמא, ולו למען כל אותם הילדים שעד היום היית עומדת מנגד ולא יודעת מה לומר להם כי לא באמת הבנת.. אז זו השליחות שלך עכשיו. את חייבת להבריא ולחזור לשם! כי עכשיו את כבר מבינה..״ לפני חודש סופסוף חזרה בהדרגה לפעילות ואיתה המשמעות שבחיים. תכלית הנשמה עבורה. הערב היה ערב מיוחד עבורי. אבא ואמא שלי כובדו בהדלקת נר חמישי גם בגלל תרומתם ופועלם לעמותה אבל גם בגלל מלחמתה האישית של אמא שלא נחה עד שלא חזרה להתנדבות. וכשהם עמדו יחד זה לצד זה מול הנרות ואבא בירך מול כול אותם ילדים חולים וההורים שלצידם: ״על הניסים ועל הנפלאות ועל התשועות ועל המלחמות״. הלב שלי התמלא גאווה, בשניהם. והיה נדמה לי, שהוא סופסוף הבין..


ב- 27/10, יום הריפוי בעיסוק הבינ"ל, קיבל צוות המרפאות בעיסוק את הנכנסים בשעריו עם משחק תפזורת ענקי. בלובי בית החולים הוצבה עגלת גלידות תרומת חברת בן אנד ג'ריס ובקבלת הגלידה נחשפו ילדי בית החולים, בני משפחותיהם ועובדי בית החולים, לפעילות חווייתית, מאתגרת ומלמדת מעולם הריפוי בעיסוק ומשמעותם בחיי היום יום שלהם ושל ילדיהם.


ברכה לראש השנה מרבינו ראובן מ"כמעט שבת שלום" והפתעה קטנה מתוקה מהחיים...
חברים יקרים, אתם מוזמנים לעשות לייק, לשתף, להעלות סרטונים ולברך את ילדי שניידר לקראת השנה החדשה בדף הפייסבוק שלנו:  https://www.facebook.com/ourchildrenfoundation
שנה טובה ומתוקה והרבה בריאות מכולנו בעמותת "ילדים שלנו״.

מתנדבים וידידים יקרים, עמותת "ילדים שלנו" מתכבדת להזמינכם לאירוע נוסף במסגרת מפגשי ההרצאות: "סודות המטבח הבריא" - השפית שי-לי ליפא, אשר יתקיים ביום שני, 26/9/16 ב- 19:30 ב"דן גורמה", רח' נס לגויים 53 ת"א. מספר המקומות מוגבל – אנא שריינו מקומות מראש! להזמנת כרטיסים ניתן לפנות לעמותת "ילדים שלנו", מיכל צנטר, בטל': 03-9217880 שלוחה 210 ❤ במייל: michal@ourchildren.org.il ❤ בפקס: 03-9210885. נשמח לראותכם עמנו!


איילת אהרונוביץ ובני משפחתה הגיעו לביקור בת-מצוה ממרילנד ארה"ב. לרגל האירוע המרגש, גייסה איילת כספים ע"י מכירת עוגיות ושליחת מכתבי בקשה לתרומה למכרים וידידים. איילת אספה סכום שיא לפרויקט "יצאת כוכב!" לטובת המחלקה האונקולוגית במרכז שניידר. כך כתבה איילת: There is "can" in cancer because we can beat it! ריגשתם אותנו!


תינוק בן 9 חודשים מטורקיה - מומחי מרכז שניידר הצילו את חייו של תינוק בן 9 חודשים מטורקיה, שהגיע לביה"ח בסכנת חיים ממשית כשהוא סובל ממום לבבי ומחלה זיהומית. התינוק טופל במשך מספר שבועות על ידי צוות היחידה לטיפול נמרץ במרכז שניידר, בראשות ד"ר אלחנן נחום, ועל ידי מומחים רבים מתחומים שונים במרכז שניידר אשר נלחמו על חייו. לפני מספר ימים שוחרר התינוק מהיחידה ושב חזרה לטורקיה.


מחנה לילדים נפגעי כוויות 2016 – ב- 17/4 יצאו כ- 50 ילדים נפגעי כוויות למחנה בן 4 ימים בכפר גלים בשיתוף עם "CAMP KIMAMA". באמצעות הפעילויות במחנה והקשר שנוצר בין הילדים מתאפשר להם ללמוד דרכים חדשות להתמודד עם הפצעים ועם הצלקות, לבנות את דימויים העצמי ולרכוש ביטחון עצמי שיקל עליהם בהשתלבותם החברה. עמותת "ילדים שלנו" תומכת בגאווה רבה במחנה מיום היווסדו ומלווה או בכל דרך אפשרית.


גיטה מגשימה חלום בגיל 90 - גיטה (קטלינה) תמיד חלמה לתרום לילדי שניידר אך לא היה באפשרותה. לרגל יום הולדתה ה- 90 החליטה להגשים את החלום, לוותר על מתנות ולבקש מכל האורחים שהוזמנו ליום ההולדת לתרום לעמותה. אישה גדולה מהחיים, יפה מבחוץ ומבפנים ! תודה לוורה סגראיי היקרה על החיבור לעמותה.


15.3.16 יום המעשים הטובים – דיזינגוף סנטר בת"א נרתם למען פרוייקט "חדר המתנות" לטובת עמותת "ילדים שלנו" - בואו לעשות מעשה טוב ולתרום. אנחנו נהיה שם בין השעות: 12:00-17:00, ואתם?


העמותה שמחה לארח במרכז שניידר להקת פולקלור ומוזיקה עממית מהודו בשם - "איסק חאן", בחסות שגרירות הודו בישראל. הלהקה, שכללה, נגנים, רקדנים וזמרים, הופיעה בלובי של בי"ח בפני החולים וצוות העובדים. החולים זכו לצפות במופע מרהיב ומיוחד, במינו שרומם את מצב רוחם של הילדים שלנו.


ילד בן 5 מסוריה, אשר סבל ממום לב כחלוני, עבר ניתוח לב פתוח במרכז שניידר שהציל את חייו. הילד ואמו עברו את הגבול לישראל, ובתיאום מול מערך הרפואה של פיקוד צפון בצה״ל, הועבר הילד לטיפול צוות מכון הלב במרכז שניידר. האם הודתה לאנשי הצוות שטיפלו בהם במסירות ולרופאים שהצילו את חיי בנה.


ההרצאה "10 הדיברות לשיגרה משפחתית בריאה" מאת מיכל צפיר תתקיים ביום ג' 16/2/16 ב- 20:00 במכון לביטחון לאומי, חיים לבנון 40, ת"א. ההכנסות מיועדות לרכישת ערכות בדיקה לילדים חולי סוכרת במרכז שניידר. מחיר כרטיס: 100 ₪. להזמנות: מיכל בטל': 03-9217880 של' 210 או במייל: michal@ourchildren.org.il  


מרתון סמסונג ת"א 26.2.16 – זו השנה השלישית שאנו מציעים לכם לרוץ ביחד איתנו למען הילדים המטופלים במרכז שניידר. אנא בחרו לרוץ במסלול החברתי למען קרן "ילדים שלנו" (חפשו את הפאזל הצהוב)  או תרמו לרגל המרתון באתר האינטרנט שלנו. ההישג שלכם, הניצחון של הילדים שלנו https://charity.tlvmarathon.co.il/he/Charities


נויה, תינוקת בת חודשיים הגיעה לאחרונה למרכז שניידר בשל קשיי נשימה והקאות, כעבור דקות ספורות ליבה קרס והיא זקקה להחייאה ממושכת ומיוחדת. זו אחת הפעמים הבודדות בארץ בה ילד מחובר למערכת , המחליפה את פעילות הלב, כבר בחדר המיון. בזכות עירנות הורי התינוקת וחיבורה למערכת , ניצלו חייה.


יהל בת ה- 10, עברה ניתוח לב במרכז שניידר. יהל ואחותה התאומה הילה ביקרו אותנו בחדר המתנות וברכו את הילדים החולים. "שירגישו טוב, שהכל יעבור מהר. שיכנסו ויצאו אפילו טובים יותר". מאחלים לך יהל היקרה ולכל הילדים שלנו - בריאות
לינק לסרטון
https://youtu.be/qLN7QE3snh8


העמותה אירחה את שחקני קבוצת הכדורסל מכבי פוקס תל אביב, במסגרת המסורת השנתית בה מבקרים השחקנים את הילדים המטופלים בבית החולים בחג החנוכה. השחקנים עברו בין חדרי הילדים במחלקות השונות, חילקו מתנות וממתקים לילדים ובני משפחותיהם ושמחו להצטלם איתם. לינק לסרטון:
https://www.youtube.com/watch?v=BwlFL64IZpM


חדש וייחודי במרכז שניידר: "ארוחת בוקר מטריפה בקופסא" - הילדים המאושפזים מקבלים מארז אסתטי, מזמין וחווייתי, המשמשת גם כמשחק ומכיל את כל אבות המזון. המארזים הצבעוניים והמאוירים מותאמים לעולם הילדים, יוצרים עניין וידידותיים לשמירה על סביבה ירוקה


אנשים יפים - תכירו את רודה עמנואל, מתנדבת ב"עולם הסטארלייט" של העמותה. רודה מתנדבת מזה כשנה, פעמיים בשבוע. רודה תמיד מקבלת את הילדים עם חיוך על הפנים, בהמון אהבה ושמחה בלב. אם גם את/ה רוצה להתנדב ניתן לפנות למשרד המתנדבים בטל: 03-9253064. לינק לסרטון:
https://youtu.be/iLq1HwGN5Vg


העמותה השיקה את העונה השישית של מפגשי ההרצאות, במפגש מרתק עם כלות פרס ישראל, השחקניות: ליא קניג ומרים זוהר, שיזמה וארגנה אודליה שיגריס, מרכזת ההרצאות בעמותה האירוע, בנוכחות ידידי העמותה, התקיים בביתם של לימור ויצחק בז'רנו, שפתחו בפנינו, את ביתם ואת ליבם (20/11/15)


מיטל ויהונתן המקסים הגיעו עם בובות ארנב חדשות - תודה על ההיענות! הארנבים המקסים בדרכם לשמח עוד הרבה ילדים מאושפזים
עבור לתוכן העמוד