הרחבת מערך הרפואה האינטגרטיבית (משלימה) במערך

כל שנה מגיעים למרכז כ- 160 ילדים ומתבגרים חדשים הלוקים במחלות ממאירות וכ- 250 צעירים עם מחלות דם שונות. מזה כשנתיים וחצי לערך, מידי חודש העמותה מממנת טיפולי שיאצו, אשר מוענקים במקביל לטיפול הקונבנציונאלי האנטי-סרטני התרופתי או הקרינתי, בכדי לאפשר התמודדות והקלה בתופעות הלוואי הפיזיות והנפשיות בכל שלבי המחלה והשיקום. מתחילת השנה, בזכות תרומה משמעותית, אנו פועלים להרחבת שרותי הרפואה המשלימה לילדים החולים המטופלים במחלקה, ע"מ לאפשר להם ליהנות ממגוון רחב של טיפולים שיקלו עליהם. בנוסף לטיפולי השיאצו, צרפנו למחלקה מטפלת בדמיון מודרך במטרה לסייע לתהליכי ריפוי, להתמודדות עם מצוקה וחולי ולשמירה על בריאות גופנית ונפשית, והיד עוד נטויה.

במקביל, אנו פועלים לקידום מחקר, שיבחן את הקשר בין הטיפולים להקלה בתופעות הלווי הפיזיות והנפשיות.

מחלקה המטולוגיה-אונקולוגיה, אשר הוקמה בשנת 1975 הינה מחלקה בעלת חשיבות רבה בכל המזרח התיכון. ילדים חולים במחלות דם וסרטן מופנים אליה במשך עשרות שנים מכל רחבי המזרח התיכון. מאז הקמתה, היא טיפלה בלמעלה מ -3,000 ילדים ובני נוער.

המחלקה מספקת טיפול מקיף, כולל טיפולים תומכים ומחבקים, ובאופן זה דואגת לילדים החולים כדי לספק לא רק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, אלא גם תמיכה רגשית ונפשית לחולים ובני משפחותיהם.

הרופאים במחלקה הינם מומחים מובילים במזרח התיכון בתחומי הסרטן, השתלות מח עצם ומחלות דם בילדים והם מובילים פרוטוקולי מחקר רפואיים בעולם.

סרטון אודות טיפולים אינטגרטיביים (משלימים) במערך ההמטולוגי-אונקולוגי של מרכז שניידר:עבור לתוכן העמוד